Výpis produktů výrobce Procraft
Nejprodávanější produkty v kategorii Procraft
| 1 |
|
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky |
skladem
|
1 263 Kč | |
| 2 |
|
Procraft PCM160 |
skladem
|
5 989 Kč | |
| 3 |
|
Procraft PHA30bb (bez baterie a nabíječky) |
skladem
|
2 105 Kč |
Celkem 425 produktů
Aku vrtací kladivo
Procraft PHA20 bez akumulátoru a nabíječky
Doprava zdarma
skladem
2 830 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Úhlová bruska
Procraft PW 1200ES 125 mm s regulací otáček
skladem
1 337 Kč
| Příkon: | 860 W |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Úhlová bruska
Procraft PW2650 (PW2600), 230mm
Doprava zdarma
skladem
2 775 Kč
| Příkon: | 2600 W |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
Aku kompresor
Procraft LK30 s kombinací nafukování hubicí (bez baterie a nabíječky)
skladem
939 Kč
| Maximální tlak: | 10 bar |
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
347 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
