Výpis produktů výrobce Procraft
Nejprodávanější produkty v kategorii Procraft
| 1 |
|
Procraft BG600 |
ihned k expedici
|
1 537 Kč | |
| 2 |
|
Procraft POB1200H |
skladem
|
1 659 Kč | |
| 3 |
|
Procraft ST2x8 200g/m2 nepromokavá s oky 2x8 m stříbrná |
skladem
|
405 Kč |
Celkem 425 produktů
Elektrická sekačka
Procraft NM2100
Doprava zdarma
skladem
2 908 Kč
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 16,8 kg |
Aku vrtací šroubovák
Procraft PA18C
skladem
1 144 Kč
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1.5 Ah |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF920-230
Doprava zdarma
skladem
8 299 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 920 mm |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
Benzínový křovinořez
Procraft T4350-S s dělitelnou hřídelí
skladem
2 517 Kč
| Objem motoru: | 52 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Úhlová bruska
Procraft PW2200ES (PW1400ES), 180mm
skladem
1 862 Kč
| Příkon: | 1400 W |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Aku rázový utahovák
Procraft PWA36bb (bez baterie a nabíječky)
skladem
2 173 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Bruska na sádrokarton s vysavačem
Procraft EX1050
Doprava zdarma
skladem
3 480 Kč
| Příkon: | 750 W |
| Průměr kotouče: | 225 mm |
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF1000/180
skladem
1 930 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 400 mm |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Aku sekačka
Procraft PLM22 (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
3 144 Kč
| Pojezd: | NE |
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 11 kg |
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
279 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Světelný tok: | 300 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
