Výpis produktů výrobce Nipeko
Nejprodávanější produkty v kategorii Nipeko
| 1 |
|
Nipeko (GX6315) stolní lampa FANDA E27 černá |
skladem
|
428 Kč | |
| 2 |
|
Nipeko CE 1003/24 Svítidlo LED 24W kruhové plastové 35cm svítivost 1500 lumen |
ihned k expedici
|
408 Kč | |
| 3 |
|
Nipeko (9900218) TL 4001-2 9W, 720lm, 4000K, 549mm |
ihned k expedici
|
236 Kč |
Celkem 35 produktů
LED žárovka
Nipeko (9570156) LED globe mléíč. 10W, E27 4000K
skladem
162 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10 W |
Stolní lampa
Nipeko 604.007 Fanda E27 bílá
skladem
409 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F černá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900030)
skladem
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Nipeko (9900042) HT8668 Display hnědá
skladem
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F bílá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900032)
skladem
666 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Candellux (41-34564) SATTI E14, keramixká, zelená
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
