Výpis produktů výrobce Mora
Nejprodávanější produkty v kategorii Mora
| 1 |
|
Mora EOM 120 PKT |
ihned k expedici
|
5 904 Kč | |
| 2 |
|
Mora UF UNI 300x520 851656 |
ihned k expedici
|
206 Kč | |
| 3 |
|
Mora EOM 50 PKT |
skladem
|
4 460 Kč |
Celkem 186 produktů
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 5 N
Doprava zdarma
skladem
3 642 Kč
| Celkový objem: | 6.2 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | A |
Plynová varná deska
Mora VDP 647 W
Doprava zdarma
skladem
3 290 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 692 XGB
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 350 m3/hod. |
Skokeramický sporák
Mora C 5245 DS
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Elektrický ohřívač vody
Mora BTOM 10 N
Doprava zdarma
skladem
3 457 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | A |
Komínový dsavač par
Mora OK 623 X
skladem
2 073 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Samostatná vestavná trouba
Mora VT 344 BX nerez
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Nerezová |
Samostatná vestavná trouba
Mora VTPS 777 BX + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
A +
Dárek zdarma
A +
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
Samostatná vestavná trouba
Mora VTPS 787 BXB + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
A +
Dárek zdarma
A +
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
Komínový odsavač par
Mora OV 648 GBX
skladem
3 690 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 430 m3/h |
Vestavná myčka nádobí
Mora IM 535
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 70 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Plynová varná deska
Mora VDP 645 GB8 + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Dárek zdarma
skladem
6 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpravo, vpředu |
Plynová varná deska
Mora VDP 645 GB9 + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Dárek zdarma
skladem
7 490 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Elektrický sporák
Mora E 2231 AW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 2255 AW
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 5254 BW
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Plynová varná deska
Mora VDP 665 X7 + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Dárek zdarma
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Samostatná vestavná trouba
Mora VT 332 CX
Doprava zdarma
skladem
5 590 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Nerezová |
Kombinovaný sporák
Mora K 5652 CW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 62 l |
| Šířka: | 50 cm |
Plynová varná deska
Mora VDP 647 X2
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná myčka nádobí
Mora IM 643C3 + 500 Kč cashback
Doprava zdarma
Cashback 500 Kč
Cashback 500 Kč
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
