Výpis produktů výrobce Mora
Nejprodávanější produkty v kategorii Mora
| 1 |
|
Mora EOMKU 80 SKSM |
skladem
|
7 287 Kč | |
| 2 |
|
Mora OP 531 W |
skladem
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 642 X |
ihned k expedici
|
3 490 Kč |
Celkem 186 produktů
Samostatná vestavná trouba
Mora VTS 785 DXB
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Černá |
Samostatná vestavná trouba
Mora VTS 545 BX
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Černá/nerezová |
Kombinovaný sporák
Mora K 5652 CW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 62 l |
| Šířka: | 50 cm |
Vestavná myčka nádobí
Mora VM 565 X
Doprava zdarma
skladem
7 499 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 67 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Elektrický sporák
Mora E 2231 AW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Indukční varná deska
Mora VDIS 655 FF
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Sklokeramický sporák
Mora C 2245 AW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 2255 AS
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaný ohřívač vody
Mora KEOM 120 PKTL
Doprava zdarma
skladem
7 994 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Umístění: | Na stěnu |
| Energetická třída: | C |
Kombinovaný ohřívač vody
Mora KEOM 120 PKTP
Doprava zdarma
skladem
7 994 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Umístění: | Na stěnu |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKU 100 SKSM
Doprava zdarma
skladem
8 288 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMK 100 SK
Doprava zdarma
skladem
8 487 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | C |
Kombinovaný sporák
Mora K 5254 BW
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 120 PHSM
Doprava zdarma
skladem
8 588 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 100 SHSM
Doprava zdarma
skladem
8 589 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | C |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
