Výpis produktů výrobce Mora
Nejprodávanější produkty v kategorii Mora
| 1 |
|
Mora EOM 80 PKT |
skladem
|
5 051 Kč | |
| 2 |
|
Mora EOM 100 PK |
skladem
|
4 882 Kč | |
| 3 |
|
Mora EOM 150 PK |
skladem
|
6 177 Kč |
Celkem 186 produktů
Samostatná vestavná trouba
Mora VT 354 DXB + 6 kg mouky na pečení Babiččina volba zdarma
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Černá |
Plynová varná deska
Mora VDP 645 GW7
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná myčka nádobí
Mora IM 535
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 70 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Samostatná vestavná trouba
Mora VT 344 BX nerez
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná myčka nádobí
Mora VM 545 X
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 70 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Sklokeramický sporák
Mora C 2240 CW
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Samostatná vestavná trouba
Mora VTS 545 DX
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 035 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Černá/nerezová |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKU 80 SKSM
Doprava zdarma
skladem
7 287 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Energetická třída: | B |
Plynová varná deska
Mora VDP 645 GB9 + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Dárek zdarma
skladem
7 490 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Elektrický sporák
Mora E 2250 AW
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 2255 AW
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Indukční varná deska
Mora VDIT 67E X + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Dárek zdarma
skladem
7 490 Kč
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 100 PHSM
Doprava zdarma
skladem
7 689 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 80 SHSM
Doprava zdarma
skladem
7 987 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Energetická třída: | B |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
