Výpis produktů výrobce Mora
Nejprodávanější produkty v kategorii Mora
| 1 |
|
Mora EOM 120 PKT |
ihned k expedici
|
5 904 Kč | |
| 2 |
|
Mora UF UNI 300x520 851656 |
ihned k expedici
|
206 Kč | |
| 3 |
|
Mora EOM 50 PKT |
skladem
|
4 460 Kč |
Celkem 186 produktů
Komínový odsavač par
Mora OK 697 GX
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá/stříbrná |
Komínový odsavač par
Mora OV 686 GW
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OV 686 GBX
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Elektrický sporák
Mora E 2240 AW
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Samostatná vestavná trouba
Mora VT 354 BXB
Doprava zdarma
skladem
6 159 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Nerezová |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 150 PK
Doprava zdarma
skladem
6 177 Kč
| Celkový objem: | 150 l |
| Energetická třída: | D |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 150 PKT
Doprava zdarma
skladem
6 468 Kč
| Celkový objem: | 150 l |
| Energetická třída: | D |
Kombinovaný sporák
Mora K 224 AW
Doprava zdarma
skladem
6 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 80 PHSM
Doprava zdarma
skladem
6 736 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Energetická třída: | B |
Kombinovaný ohřívač vody
Mora KEOM 80 PKTL
Doprava zdarma
skladem
6 736 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | C |
Kombinovaný ohřívač vody
Mora KEOM 80 PKTP
Doprava zdarma
skladem
6 736 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | C |
Samostatná vestavná trouba
Mora VTS 546 BX
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Nerezová |
Indukční varná deska
Mora VDIS 655 C
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Sklokeramická varná deska
Mora VDSS 654 FFW + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ihned k expedici
6 990 Kč
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Plynová varná deska
Mora VDP 645 GB8 + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Dárek zdarma
skladem
6 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpravo, vpředu |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
