Výpis produktů výrobce Mora
Nejprodávanější produkty v kategorii Mora
| 1 |
|
Mora OP 540 W |
skladem
|
2 490 Kč | |
| 2 |
|
Mora KEOM 120 PKTP |
skladem
|
7 994 Kč | |
| 3 |
|
Mora KEOM 80 PKTP |
skladem
|
6 736 Kč |
Celkem 186 produktů
Komínový odsavač par
Mora OV 648 GBX
skladem
3 690 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 430 m3/h |
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 10 N
Doprava zdarma
skladem
3 971 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | A |
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 10 P
Doprava zdarma
skladem
3 971 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Umístění: | Pod umyvadlem |
| Energetická třída: | A |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 611 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 639 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 911 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 647 m3/h |
Sklokeramická varná deska
Mora VDST 332 FF
skladem
3 990 Kč
| Šířka: | 30 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 2 |
Vestavný odsavač par
Mora OI 665 B
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Vestavný odsavač par
Mora OI 665 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 15 P
Doprava zdarma
skladem
4 337 Kč
| Celkový objem: | 14.9 l |
| Umístění: | Pod umyvadlem |
| Energetická třída: | A |
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 15 N
Doprava zdarma
skladem
4 337 Kč
| Celkový objem: | 15 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | A |
Elektrický ohřívač vody
Mora BTOM 5 P
Doprava zdarma
skladem
4 377 Kč
| Celkový objem: | 5 l |
| Umístění: | Pod dřez |
| Energetická třída: | A |
Plynová varná deska
Mora VDP 645 GB6
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 490 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 30 PKT
Doprava zdarma
skladem
4 612 Kč
| Celkový objem: | 30 l |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 80 PK
skladem
4 645 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | D |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
