Výpis produktů výrobce Mora
Nejprodávanější produkty v kategorii Mora
| 1 |
|
Mora EOM 80 PK |
skladem
|
4 645 Kč | |
| 2 |
|
Mora KEOM 80 PKTL |
skladem
|
6 736 Kč | |
| 3 |
|
Mora KEOM 120 PKTL |
skladem
|
7 994 Kč |
Celkem 186 produktů
Elektrická varná deska
Mora VDE 310 X
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Šířka: | 29 cm |
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 2 |
Klasický odsavač par
Mora OP 640 X
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Mora OP 642 W
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Klasický odsavač par
Mora OP 540 X
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Mora OK 643 W
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OK 643 X
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Vestavný odsavač par
Mora OI 661 X
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 53.4 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Plynová varná deska
Mora VDP 647 X2
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Plynová varná deska
Mora VDP 646 X7
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpravo |
Plynová varná deska
Mora VDP 647 W
Doprava zdarma
skladem
3 290 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Elektrický ohřívač vody
Mora BTOM 10 N
Doprava zdarma
skladem
3 457 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | A |
Klasický odsavač par
Mora OP 642 X
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 692 XGB
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 350 m3/hod. |
Plynová varná deska
Mora VDP 647 X7
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 5 N
Doprava zdarma
skladem
3 642 Kč
| Celkový objem: | 6.2 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | A |
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 5 P
Doprava zdarma
skladem
3 642 Kč
| Celkový objem: | 5 l |
| Umístění: | Pod dřez |
| Energetická třída: | A |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
