Výpis produktů výrobce Mora
Nejprodávanější produkty v kategorii Mora
| 1 |
|
Mora EOM 80 PKT |
skladem
|
5 051 Kč | |
| 2 |
|
Mora EOM 100 PK |
skladem
|
4 882 Kč | |
| 3 |
|
Mora EOM 150 PK |
skladem
|
6 177 Kč |
Celkem 186 produktů
Ostrůvkový odsavač par
Mora OO 963 X
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 694 m3/h |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMK 150 SK
Doprava zdarma
skladem
9 987 Kč
| Celkový objem: | 150 l |
| Energetická třída: | C |
Klasický odsavač par
Mora OP 632 X
skladem
1 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Samostatná vestavná trouba
Mora VT 354 BXB
Doprava zdarma
skladem
6 159 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Nerezová |
Samostatná vestavná trouba
Mora VTS 545 BW
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Bílá |
Komínový odsavač par
Mora OV 686 GW
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OK 697 GX
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá/stříbrná |
Samostatná vestavná trouba
Mora VT 354 DXB + 6 kg mouky na pečení Babiččina volba zdarma
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Černá |
Samostatná vestavná trouba
Mora VTS 785 BW + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč
Doprava zdarma
Dárek zdarma
A +
Dárek zdarma
A +
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Bílá |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 652 X
skladem
2 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 350 m3/hod. |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 652 GB1
skladem
2 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 350 m3/hod. |
Plynová varná deska
Mora VDP 647 X7
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Indukční varná deska
Mora VDIS 655 FF
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná kombinovaná chladnička
Mora VCMDN 2954
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.59 kWh |
| Výška: | 177.2 cm |
Indukční varná deska
Mora VDIS 677 C
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavný odsavač par
Mora OI 665 B
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Indukční varná deska
Mora VDIS 655 C
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná kombinovaná chladnička
Mora VCMDN 3024
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.64 kWh |
| Výška: | 177.2 cm |
Vestavná kombinovaná chladnička
Mora VCMDC 3244
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.605 kWh |
| Výška: | 176.9 cm |
Plynová varná deska
Mora VDP 646 X7
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpravo |
Vestavný odsavač par
Mora OI 665 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
