Výpis produktů výrobce Kela
Nejprodávanější produkty v kategorii Kela
| 1 |
|
Kela KL 11390 SOLETTA transparentní 150x50cm |
skladem
|
166 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL-17304 MARIBOR dřevo 15,5 cm |
skladem
|
169 Kč | |
| 3 |
|
Kela (KL-20526) CASHMERE kov 3 L |
skladem
|
418 Kč |
Celkem 1258 produktů
Hrnec s poklicí
Kela KL-10177 nerez 18/10 FLAVORIA 8 l
skladem
1 756 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Farmářská pánev
Kela KL-12614 Calido litinová světle šedá kulatá 16,0cm 28,0cm 3,8l
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Raclette gril
Kela KL 66663 CENERI
skladem
1 801 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Šedá |
| Typ grilu: | Raclette |
Raclette/Stone gril
Kela KL-16625 Raclette/Stone Bedretto Granite black 4 osoby 29,5x21,0x12,5cm
skladem
1 842 Kč
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10962
skladem
1 871 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 13,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Koupelnová předložka
Kela KL-23579 Maja 100% polyester malinovo červená 120x70x1,5cm
skladem
1 895 Kč
Pánev WOK
Kela KL 77943
ihned k expedici
1 898 Kč
| Průměr: | 36 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Litina |
Hrnec napařovací s poklicí
Kela KL-10190 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm sada 3 ks
skladem
1 904 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište