Výpis produktů výrobce Kela
Nejprodávanější produkty v kategorii Kela
| 1 |
|
Kela KL 11457 |
skladem
|
628 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 11841 bambus KATANA 39 cm |
skladem
|
1 116 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL-11713 Rica kovový černý 35,0x28,0x13,0cm |
skladem
|
837 Kč |
Celkem 1258 produktů
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12216 STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 514 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10960
skladem
1 519 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 6 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Koupelnová předložka
Kela KL-23553 Maja 100% polyester nefrit zelená 120,0x70,0x1,5cm
skladem
1 551 Kč
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10961
skladem
1 583 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 9 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pekáč z litého hliníku čtvercový s poklicí
Kela KL 11553
skladem
1 583 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Materiál: | Hliník |
Pánev na palačinky s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12223 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 583 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12219 s poklicí STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 583 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12224 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 583 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište