Výpis produktů výrobce Gorenje
Nejprodávanější produkty v kategorii Gorenje
| 1 |
|
Gorenje BOS67372CLI |
skladem
|
11 990 Kč | |
| 2 |
|
Gorenje BHP623E13X |
skladem
|
4 490 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje NRK6192AXL4 |
skladem
|
9 990 Kč |
Celkem 157 produktů
Sklokeramická varná deska
Gorenje ECS648BCSC
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Sklokeramický sporák
Gorenje GECS5C60WPA
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 60 cm |
Samostatná vestavná trouba
Gorenje BOSX6737E09BG
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 77 l |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Gorenje WHI949EXBG
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Plynová varná deska
Gorenje GW6D42CLB
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Pračka s předním plněním
Gorenje W2PNEI84A1SW/CZ
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Sklokeramická varná deska
Gorenje ECT643SYB
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Gorenje GV673B66
Doprava zdarma
skladem
15 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 16 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Indukční varná deska
Gorenje GI6443BSCWF
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Plynová varná deska
Gorenje G642ABX
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Barva: | Ostatní |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Plynová varná deska
Gorenje GW6D42CLI
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Barva: | Béžová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Myčka nádobí
Gorenje GS541C10W
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 72 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Výsuvný odsavač par
Gorenje BHP62CLI
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje TH62E4BG
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Americká chladnička
Gorenje NRR9185EAXL
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 178.6 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná myčka nádobí
Gorenje GV583B10AD
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Spotřeba el. energie: | 59 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Vestavná monoklimatická chladnička
Gorenje RI512E41
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.27 kWh |
| Výška: | 122.1 cm |
Indukční varná deska
Gorenje GI6432BXWF
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná mikrovlnná trouba
Gorenje BM201SG3DBG
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 20 l |
| Gril: | Ano |
Vestavná mikrovlnná trouba
Gorenje BMX201M2BG
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 20 l |
| Gril: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
