Výpis produktů výrobce G+K Meble
Celkem 55 produktů
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 669 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031595901) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
22 536 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Vitrína
G+K Meble Vitrína I WZ-0315 dub (1033150111) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 850 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 201 |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150411) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 776 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Vitrína
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595101) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 182 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0159 dub (1031595601) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 954 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Kávový stolek
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591401) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 237 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0169 (1031690801) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 404 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Závěsná police
G+K Meble III WZ-0169 (1031692001) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble II WZ-0169 (1031691801) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 596 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 160x200 (1055870201) (3 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 824 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Dřevěná jídelní židle
G+K Meble WZ-0133 borovice bílá (1031331302) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 616 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Borovice |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0583 140x200 (1055830101) (4 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 836 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
