Výpis produktů výrobce Extol Light
Nejprodávanější produkty v kategorii Extol Light
| 1 |
|
Extol Light 43159 lupa se světlem 80lm, 3x zvětšení, 3x0,5W COB LED |
ihned k expedici
|
126 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43192) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, zelená, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43191) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, modrá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč |
Celkem 87 produktů
LED reflektor
Extol Light (43122) nabíjecí, s podstavcem, 800lm
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Čelovka
Extol Light (43104) 120lm se sensorem
skladem
325 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Světelný tok: | 120 lm |
LED reflektor
Extol Light (43228) 3200lm, Economy
skladem
479 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
Pracovní světlo
Extol Light 43146 světlo pracovní, ohebné, 500lm, USB nabíjení, 500lm COB + 140lm LED
skladem
899 Kč
| Typ: | Svítilna |
LED žárovka
Extol Light (43033)
žárovka LED reflektorová, 7W, 510lm, GU10, teplá bílá
skladem
74 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Náhradní baterie do svítilny
Extol Light (43128B) baterie náhradní 7,4V, Li-ion, 9600mAh
skladem
810 Kč
| Typ: | Náhradní baterie do svítilny |
Přenosný reflektor
Extol Light (43128) světlo prostorové 360°, 1080lm, nabíjecí
skladem
1 990 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Extol Light (43130) s pohybovým čidlem, 120lm, solární nabíjení
skladem
274 Kč
Objímka na žárovku s dálkovým ovládáním
Extol Light (43810) 2ks, max. 60W žárovka, E27, dosah 30m
skladem
429 Kč
Lucerna
Extol Light (43131) turistická s lapačem komárů, 180lm, USB nabíjení, 3x 1W LED
skladem
489 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
