Výpis produktů výrobce Elica
Nejprodávanější produkty v kategorii Elica
| 1 |
|
Elica BOX IN LX/IX/A/90 |
skladem
|
8 181 Kč | |
| 2 |
|
Elica FOLD BL MAT/A/52 |
skladem
|
6 921 Kč | |
| 3 |
|
Elica LANE IX/A/52 |
skladem
|
7 731 Kč |
Celkem 218 produktů
Vestavný odsavač par
Elica ERA C IX/ A/ 72
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 73.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Elica KREA ST IX F/ 90
Záruka 5 let
skladem
3 231 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 272 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica KREA ST IX F/ 60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Elica VERVE LUX/ WH/ F/ 60
Záruka 5 let
skladem
1 690 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 125 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHIRE WH/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 841 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STRIPE LUX IX/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 261 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 757 m3/hod. |
Komínový odsavač par
Elica TONDA IX/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 291 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Elica APLOMB BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 680 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD BL MAT/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 641 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LOL BL/A/60 MOON EDITION
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LOL BL/A/90 MOON EDITION
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 511 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SPOT NG H6 IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica TUBE PRO ISLAND WH/A/43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 621 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica TUBE PRO ISLAND MAT BL/ A/ 43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 621 Kč
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Elica ACUTA BL/F/100
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 591 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 625 m3/hod. |
Komínový odsavač par
Elica JOY S40 BLIX/ A/ 90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Indukční varná deska s integrovaným odsavačem
Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/A/83
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
49 990 Kč
| Šířka: | 83 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Komínový odsavač par
Elica SHEEN-S WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHIRE BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
