Výpis produktů výrobce CS Solingen
Nejprodávanější produkty v kategorii CS Solingen
| 1 |
|
CS Solingen CS 001308 |
ihned k expedici
|
131 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 028831 |
skladem
|
667 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-050023 nerezová ocel 28 x 5 cm Pro-X |
skladem
|
1 293 Kč |
Celkem 207 produktů
Loupací nůž
CS Solingen CS-070724 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
246 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Kuchyňský nůž
CS Solingen CS-070694 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
238 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž na citrusy
CS Solingen CS-070663 s titanovým povrchem 10 cm GARMISCH CS SOLINGEN CS-070663
skladem
238 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Nůž na citrusy |
Nůž na rajčata
CS Solingen CS 003371
skladem
218 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Na rajčata |
Nůž
CS Solingen CS 038083
skladem
207 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 7 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Loupací nůž
CS Solingen CS-064211 nerezová ocel 9 cm Stern
skladem
199 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Nůž kuchyňský
CS Solingen CS 003067
skladem
172 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Typ nože: | Kuchyňský |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
