Výpis produktů výrobce CS Solingen
Nejprodávanější produkty v kategorii CS Solingen
| 1 |
|
CS Solingen CS-071288 damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ |
skladem
|
1 238 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-047245 30 ks INDIANA |
skladem
|
1 648 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-060565 s cedící poklicí nerez Aron 20 cm |
skladem
|
1 089 Kč |
Celkem 207 produktů
Nůž vykošťovací
CS Solingen CS 037994
skladem
323 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 14 cm |
| Typ nože: | Vykosťovací |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 037932 Herne 21cm
skladem
323 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 21 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Nůž
CS Solingen CS-063894 porcovací nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
314 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Steakový nůž
CS Solingen CS-070601 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
314 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Steakový |
Porcovací nůž
CS Solingen CS-070519 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
304 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Termoska
CS Solingen CS-060725 nerez Elstra 0.75 l
skladem
301 Kč
| Celkový objem: | 0.75 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 003111
skladem
286 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Typ nože: | Na pečivo |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Nůž
CS Solingen CS 029715
skladem
286 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Nůž porcovací
CS Solingen CS 003128
skladem
284 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž
CS Solingen CS 038052
skladem
278 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Univerzální poklice
CS Solingen CS-097301 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 20/22/24 cm
skladem
275 Kč
Nůž krájecí kuchyňský
CS Solingen CS 020057
skladem
275 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Nůž loupací
CS Solingen CS 038021
skladem
268 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Univerzální nůž
CS Solingen CS-070632 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
256 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
