Výpis produktů výrobce CS Solingen
Nejprodávanější produkty v kategorii CS Solingen
| 1 |
|
CS Solingen CS 003098 |
skladem
|
323 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 020057 |
skladem
|
275 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-064563 Solaris Pro 36 cm |
skladem
|
745 Kč |
Celkem 207 produktů
Nůž kuchyňský tepanyaki
CS Solingen CS 020118
skladem
387 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Pánev na palačinky s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064525 Marburg 24cm
skladem
387 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Termoska
CS Solingen CS-060749 nerez Elstra 1 l CS Solingen CS-060749
skladem
372 Kč
| Celkový objem: | 1 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Nůž na pečivo kuchyňský
CS Solingen CS 020767
skladem
370 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Nůž
CS Solingen CS-063924 na pečivo nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
370 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Nůž kuchyňský na šunku
CS Solingen CS 019990
skladem
370 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Nůž santoku
CS Solingen CS 037963
skladem
368 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064440 Marburg 20 cm
skladem
362 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Nůž krájecí
CS Solingen CS 037901
skladem
341 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Krájecí |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-070540 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
341 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-070489 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
341 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Nůž santoku
CS Solingen CS-070571 s titanovým povrchem 16 cm GARMISCH
skladem
341 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 16 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Univerzální poklice
CS Solingen CS-097325 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 28/30/32 cm
skladem
339 Kč
| Průměr poklice: | 28 cm, 30 cm, 32 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Nůž kuchařský
CS Solingen CS 037871
skladem
325 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
