Výpis produktů výrobce CS Solingen
Nejprodávanější produkty v kategorii CS Solingen
| 1 |
|
CS Solingen CS-070052 litinový Xanten 36 cm |
skladem
|
1 491 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 039240 |
skladem
|
645 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-075385 nerez s pumpičkou 5 l PASSAU |
skladem
|
933 Kč |
Celkem 207 produktů
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069544 Solaris Pro 28 cm
skladem
779 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Termoska s pumpičkou
CS Solingen CS 050696
skladem
761 Kč
| Celkový objem: | 3 l |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Nerez |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071318 damascénská nerezová ocel 12,5 cm KONSTANZ
skladem
761 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 12.5 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Rendlík
CS Solingen CS-060527 s cedící poklicí nerez Aron 16 cm
skladem
761 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-064563 Solaris Pro 36 cm
skladem
745 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-050030 Pánev nerez s nepřilnavým povrchem 20 cm PRO-X
skladem
745 Kč
Kastrol s poklicí
CS Solingen CS-043117 Kastrol s poklicí nerezová ocel 1 l / pr. 16 x 7,5 cm PRO-X
skladem
713 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
WOK pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074982 MUNSTER 28 cm
skladem
694 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev
CS Solingen CS 028831
skladem
667 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
