Výpis produktů výrobce CS Solingen
Nejprodávanější produkty v kategorii CS Solingen
| 1 |
|
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks |
ihned k expedici
|
1 648 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 020118 |
skladem
|
387 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-069568 hluboká Solaris Pro 32 cm |
skladem
|
945 Kč |
Celkem 207 produktů
Dóza na potraviny
Solingen CS-101589 Dóza na potraviny sada 3 ks s víkem 400, 1000, 1250 ml
skladem
1 115 Kč
Hrnec
CS Solingen CS-060565 s cedící poklicí nerez Aron 20 cm
skladem
1 089 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nůž porcovací
CS Solingen CS-071257 nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 089 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-071226 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 089 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Hrnec
CS Solingen CS-075187 s poklicí nerez 28 cm TRIER
skladem
1 089 Kč
| Celkový objem: | 16 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Sada nádobí
CS Solingen CS-054953 nerez Belm 7 ks
skladem
1 080 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-063887 Solaris Pro 40 cm
skladem
1 057 Kč
| Průměr: | 40 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Pánev
CS Solingen CS-058524 nerezová ocel 30 x 6 cm Pro-X
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-050054 Pánev nerez s nepřilnavým povrchem 28 cm PRO-X
skladem
974 Kč
Hrnec
CS Solingen CS-060541 s cedící poklicí nerez Aron 16 cm
skladem
956 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Hrnec
CS Solingen CS-075163 s poklicí nerez 24 cm TRIER
ihned k expedici
956 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 10.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev
CS Solingen CS-050016 nerezová ocel 24 x 4,5 cm Pro-X
skladem
954 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069568 hluboká Solaris Pro 32 cm
skladem
945 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Termoska
CS Solingen CS-075385 nerez s pumpičkou 5 l PASSAU
skladem
933 Kč
| Celkový objem: | 5 l |
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-050047 Pánev nerez s nepřilnavým povrchem 24 cm PRO-X
skladem
933 Kč
Pánev litinová se smaltovaným povrchem
CS Solingen CS-078041 ALPEN 26 cm červená
ihned k expedici
847 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
