Výpis produktů výrobce Berlingerhaus
Nejprodávanější produkty v kategorii Berlingerhaus
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-7601 Termoska nerez 0,5 l Burgundy Metallic Line |
skladem
|
227 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-9487 Black Silver Collection |
skladem
|
1 167 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-2952 nerez 6 ks Sahara Collection |
skladem
|
494 Kč |
Celkem 1140 produktů
Lívanečník s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7800 26 cm Zvířátka Sahara Collection
skladem
577 Kč
Sada nožů s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-2838 + prkénko 6 ks Aspen Collection
skladem
575 Kč
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2480 Sada nožů ve stojanu 7 ks Black Silver Collection
ihned k expedici
570 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na pečivo, porcovací, univerzální, loupací |
Kuchyňské nástěnné hodiny
Berlingerhaus BH-9480 Black Rose Collection/Monaco Collection
skladem
569 Kč
Lis na citrusy
Berlingerhaus BH-9386 Lis na citrusy elektrický Burgundy Metallic Line
skladem
567 Kč
| Příkon/výkon: | 40 W |
| Celkový objem: | 0.7 l |
| Barva: | Červená |
Rendlík s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8155 16 cm Matte Green Collection
skladem
564 Kč
Mlýnek na sůl a pepř
Berlingerhaus BH-1905 elektrický sada 2 ks Rosegold Metallic Line
skladem
558 Kč
Pánev na ryby s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8134 35x25 cm Antracit collection
skladem
557 Kč
Forma na pečení
Berlingerhaus BH-8690 Obdélníková rozkládací forma 2 v 1 39*27 cm Anthracite Collection
skladem
555 Kč
Elektrický vařič vajec
Berlingerhaus BH-9474 Black Rose Collection
skladem
553 Kč
| Typ: | Vařič vajec |
| Barva: | Černá |
Lívanečník s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7794 26 cm 7 pozic Sahara Collection
skladem
553 Kč
| Průměr: | 26 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Plech na pečení s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-7855 s kov. košem Burgundy Metallic Line 32,5x24,5x2 cm
skladem
552 Kč
Kuchyňská váha
Berlingerhaus BH-9616 s miskou Taupe Collection
skladem
546 Kč
| Nosnost: | 5 kg |
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Dovažování: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište