Výpis produktů výrobce Berlingerhaus
Nejprodávanější produkty v kategorii Berlingerhaus
| 1 |
|
Berlingerhaus BH 1272 25 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
387 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
1 075 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1258 28 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
1 075 Kč |
Celkem 1278 produktů
Pánev grilovací s poklicí a mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1599 28 cm Forest Line
skladem
967 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8325 15 ks Sahara Nordic Collection
Doprava zdarma
skladem
3 860 Kč
| Počet kusů v sadě: | 15 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Konvička na čaj a kávu
Berlingerhaus BH 1498 French Press 800 ml Burgundy Metallic Line
skladem
256 Kč
| Celkový objem: | 800 ml |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Pánev grilovací s poklicí a mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1613 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
949 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Kastrol s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1641 20 cm Black Rose Collection
skladem
781 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6021 12+2 ks Moonlight Edition
Doprava zdarma
skladem
3 540 Kč
| Počet kusů v sadě: | 12 + 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Wok pánev s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7110 30 cm Burgundy Edition
skladem
1 098 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7031 13 ks Aquamarine Metallic Line
Doprava zdarma
skladem
3 260 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Pánev
Berlingerhaus BH-6913 s odnímatelnou rukojetí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
660 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev na palačinky s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7131 28 cm Purple Eclipse Collection
skladem
459 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Odšťavňovač
Berlingerhaus BH-9487 Black Silver Collection
skladem
1 167 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Celkový objem: | 1.3 l |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
Pánev na palačinky
Berlingerhaus BH-8086, 28 cm, Taupe Collection
skladem
449 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2950 nerez 6 ks Matte Black Collection
skladem
509 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Elektrický mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9556 sada 2 ks Antracit Collection
skladem
617 Kč
| Typ: | Elektrický |
Plastové víko na pánev a kastrol
Berlingerhaus BH-7951 20 cm
skladem
66 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Plast |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8344 15 ks Taupe Nordic Collection
Doprava zdarma
skladem
3 860 Kč
| Počet kusů v sadě: | 15 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev
Berlingerhaus BH-1718 hluboká s poklicí 24 cm Forest Line Rosewood
skladem
649 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kuchyňská váha
Berlingerhaus BH-9361 Váha kuchyňská digitální 5kg Black Rose Collection
skladem
326 Kč
| Nosnost: | 5 kg |
| Barva: | Černá |
| Dovažování: | Ano |
Rychlovarná konvice
Berlingerhaus BH-9514 s teploměrem Taupe Collection
skladem
1 276 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Taupe |
Pánev na pizzu s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8688 32cm Anthracite Collection
skladem
235 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Elektrický gril
Berlingerhaus BH-9781 2000 W Black Rose Collection
Doprava zdarma
skladem
2 995 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Druh grilovací plochy: | Žebrovaná |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
