Výpis produktů výrobce Berlingerhaus
Nejprodávanější produkty v kategorii Berlingerhaus
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-1884 10 ks Aquamarine Metallic Line |
ihned k expedici
|
3 260 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-1907 elektrický Burgundy Metallic Line |
ihned k expedici
|
436 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1524 16 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
429 Kč |
Celkem 1278 produktů
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1258 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1291 Sada nádobí s mramorovým povrchem 3 ks Metallic Line červená
skladem
1 036 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Pekáč kulatý s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1519 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
959 Kč
| Materiál: | Hliník |
Kávovar
Berlingerhaus BH-9158 Kávovar překapávač elektrický Burgundy Metallic Line
skladem
978 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Červená |
| Celkový objem: | 1.5 l |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1256 20 cm Burgundy Metallic Line
skladem
636 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1261 32 cm Burgundy Metallic Line
skladem
1 071 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Konvička na čaj a kávu
Berlingerhaus BH-1788 French Press 800 ml černá
skladem
428 Kč
| Celkový objem: | 0.8 l |
| Materiál: | Sklo, nerez |
| Barva: | Černá |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1257 24 cm Burgundy Metallic Line
skladem
871 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1516 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1931 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1288 Pánev s mramorovým povrchem sada 3 ks Burgundy Metallic Line
skladem
1 241 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Rychlovarná konvice
Berlingerhaus BH-9339 Rychlovarná konvice 1,7 l Metallic Line Aquamarine Edition
skladem
1 075 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Modrá |
Lis na citrusy
Berlingerhaus BH-9386 Lis na citrusy elektrický Burgundy Metallic Line
skladem
567 Kč
| Příkon/výkon: | 40 W |
| Celkový objem: | 0.7 l |
| Barva: | Červená |
Horkovzdušná fritéza
Berlingerhaus BH-9446 6,3 l Black Rose Collection
skladem
2 376 Kč
| Typ fritování: | Horký vzduch |
| Maximální obsah: | 6.3 l |
| Displej: | Ano |
Pekáč
Berlingerhaus BH-6498 litinový s poklicí 26 cm Burgundy Line
skladem
1 551 Kč
| Celkový objem: | 2.57 l |
| Materiál: | Litina |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1946 s odnímatelnou rukojetí + víko Burgundy Metallic Line 28 cm
skladem
1 241 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Sada nádobí s mramorovým povrchom
Berlingerhaus BH-6145 9 ks Burgundy Metallic Line
skladem
1 737 Kč
| Počet kusů v sadě: | 9 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Elektrický vařič vajec
Berlingerhaus BH-9474 Black Rose Collection
skladem
553 Kč
| Typ: | Vařič vajec |
| Barva: | Černá |
Mlýnek na kávu
Berlingerhaus BH-9800 dobíjecí Black Rose Collection
skladem
895 Kč
| Barva: | Černá, rosegold |
| Materiál: | Keramika |
| Nastavení hrubosti mletí: | Ano |
Rychlovarná konvice
Berlingerhaus BH-9476 s regulací teploty digitální 1,7 l Black Silver Collection
skladem
1 011 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá matná |
Elektrický mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9649 2v1 Matt Green Collection
skladem
351 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
