Výpis produktů výrobce Bergner
Nejprodávanější produkty v kategorii Bergner
| 1 |
|
Bergner BG-37047-GY s nepřilnavým povrchem 24 cm Orion |
skladem
|
269 Kč | |
| 2 |
|
Bergner BG-38326-CP French Press 800 ml Copper |
skladem
|
418 Kč | |
| 3 |
|
Bergner BG-8523-MBG 36 x 28 cm Orion |
skladem
|
959 Kč |
Celkem 103 produktů
Sada nádobí
Bergner BGEU-5508 nerez 5 ks Ronda černá
skladem
959 Kč
| Počet kusů v sadě: | 5 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Sada nožů
Bergner BG-8911-MM v dřevěném bloku 6 ks NATURE
skladem
1 006 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 25 cm, 20 cm, 12.5 cm, 12 cm, 8 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na pečivo, univerzální, loupací, porcovací, steakový |
Sada pánví s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-56096-GY LINES 20, 24, 28 cm
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Tlakový hrnec
Bergner BG-4448-MM CRETA nerez 6 litrů, 22 cm
skladem
1 538 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Sada rendlíků
Bergner BG-32293-MM nerez s nepřilnavým povrchem Click&Cook 3 ks 16, 18, 20 cm
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 16 cm, 18 cm, 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Odpadkový koš
Bergner BG 07-9338 pedálový na tříděný odpad 45 L nerez
Doprava zdarma
skladem
2 703 Kč
Sada nádobí
Bergner BG-8527-MBG Sada nádobí s nepřilnavým povrchem ORION 6 ks
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Počet kusů v sadě: | 6 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
