Výpis produktů výrobce Avide
Nejprodávanější produkty v kategorii Avide
| 1 |
|
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit |
skladem
|
976 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570852) MORRO E27, chrom |
skladem
|
538 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO |
skladem
|
1 184 Kč |
Celkem 89 produktů
Halogenová žárovka
Avide (9570237) halogen G4, 18W (AHG4WW-18W)
skladem
54 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Podhledové svítidlo
Avide (9570667) bodovka GU10 bílá
skladem
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Žárovka do trouby
Avide (9570161) E14, 25W, 3000K (ARAH14WW-25W)
skladem
47 Kč
| Typ: | Speciální žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 25 W |
Podhledové svítidlo
Avide (9571791) GU10 9x9cm antracit
skladem
44 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
