Výpis produktů výrobce Alpi
Celkem 22 produktů
Moderní jídelní židle
Alpi HELSINKI DUB LAK Leather look 4 hnědá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 800 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
Komoda
Alpi KOPENHAGEN 03 dub lak natur
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
35 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Křeslo
Alpi RETIRO 10 B- Keila 9516
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
11 500 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Alpi OMNIA LUX VK 120_dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
46 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 140 cm |
Noční stolek z masivu
Alpi ATL_OMNIA LUX_N60_BAJC 5-nohy černé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
19 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62.5 cm |
Manželská postel
Alpi AVANTGARDE 180x200/327-395-42-06-21 dub divolý
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
28 950 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Patrová postel
Alpi MARIO FAMILIE včetně roštu buk bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
21 600 Kč
Komoda
Alpi 120-4Z-AVANTGARDE 997.00-20-dub divoký, medová barva
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 890 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 88 cm |
Noční stolek
Alpi ARIA, látka: SB 63 - šedá
Poslední kus
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 55.00 |
Manželská postel
Alpi NEX 140x200 dřevo buk bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masiv |
Konferenční stolek
Alpi CT-72, dub, olej natur, podnoží RAL černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
10 260 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Alpi CT-90, dub, olej natur, podnoží RAL černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Sedací souprava s rozkladem
Alpi OPAL S02 (42B+27F) Stratos 9591 rozklad úložný prostor-KS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 500 Kč
| Šířka (cm): | 278.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Sedací souprava
Alpi RENE (031+62 ) levá, látka: Nepal 9316
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 900 Kč
| Šířka (cm): | 292 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Komoda
Alpi KOPENHAGEN 010 115x150x45_dub,olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
32 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 150 cm |
Křeslo
Alpi HAVANA 10 Stratos 9244
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 990 Kč
| Barva primární: | Cihlová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Sedací souprava
Havana 20L_Stratos 9244
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
17 990 Kč
| Šířka (cm): | 172.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Křeslo
Alpi WAGNER 10 Unique 9502/Gibson 9502
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
13 390 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Manželská postel
Alpi MOON 180x200 SB63 - šedá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 000 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Sedací souprava
Alpi SENATOR 030, trojsed fixní, látka: NEPAL 9517
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 900 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Olivová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
