VODA, PLYN, TOPENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii VODA, PLYN, TOPENÍ
| 1 |
|
Heateq SKY 100V |
ihned k expedici
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Concept KS 3007 |
skladem
|
899 Kč | |
| 3 |
|
Mora KEOM 80 PKTL |
skladem
|
6 989 Kč |
Celkem 368 produktů
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 15 N
Doprava zdarma
skladem
4 429 Kč
| Celkový objem: | 15 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | A |
Elektrický ohřívač vody
Mora BTOM 10 N
Doprava zdarma
skladem
3 529 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | A |
Stojanový ventilátor
Black+Decker BXEFP50E
skladem
1 732 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Sloupový ventilátor
Cecotec 5972 EnergySilence 9150 SkyLine Ion Conn SMART
Doprava zdarma
skladem
3 231 Kč
| Barva: | Černá |
| Příkon/výkon: | 60 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Stojanový ventilátor
ECG FS 40a RB Black
skladem
699 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Stojanový ventilátor
G3Ferrari G50053
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMK 150 SK
Doprava zdarma
skladem
9 987 Kč
| Celkový objem: | 150 l |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 100 PHSM
Doprava zdarma
skladem
7 689 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMK 100 SK
Doprava zdarma
skladem
8 487 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | C |
Konvektor
Concept KS4010
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Výška: | 38.5 cm |
Mobilní klimatizace
ARGO 398400018, ARES WIFI
Doprava zdarma
skladem
8 093 Kč
| Max. výkon chlazení: | 2931 Btu/hod |
| Doporučený prostor: | 50 m3 |
| Energetická třída: | A |
Mobilní klimatizace
ARGO 398400025 ODIN+, 13.000 BTU
Doprava zdarma
skladem
10 786 Kč
| Max. výkon chlazení: | 13000 Btu/h |
| Energetická třída: | A |
| Barva: | Bílá |
Mobilní klimatizace
BlackDecker BXAC9000E
Doprava zdarma
skladem
11 614 Kč
| Max. výkon chlazení: | 9000 Btu/h |
| Doporučený prostor: | 28 m2 |
| Energetická třída: | A |
Mobilní klimatizace
Black+Decker BXAC12000E
Doprava zdarma
skladem
16 997 Kč
| Max. výkon chlazení: | 3517 Btu/h |
| Doporučený prostor: | 35 m2 |
| Energetická třída: | A |
Průmyslový odvlhčovač
Procraft DH50
Doprava zdarma
skladem
12 627 Kč
| Určeno pro prostor: | 150 m3 |
| Objem nádrže: | 7 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
