VODA, PLYN, TOPENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii VODA, PLYN, TOPENÍ
| 1 |
|
Taurus AP2030 |
ihned k expedici
|
1 499 Kč | |
| 2 |
|
DZD Dražice OKC 125 |
ihned k expedici
|
9 651 Kč | |
| 3 |
|
ECG TK 2080 DR Black |
skladem
|
1 690 Kč |
Celkem 368 produktů
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 15 P
Doprava zdarma
skladem
4 429 Kč
| Celkový objem: | 14.9 l |
| Umístění: | Pod umyvadlem |
| Energetická třída: | A |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 100PKT
Doprava zdarma
skladem
5 751 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Umístění: | Na stěnu |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 80 PHSM
Doprava zdarma
skladem
6 988 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Energetická třída: | B |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 120 PHSM
Doprava zdarma
skladem
8 588 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Energetická třída: | C |
Horkovzdušné topidlo
ECG HH 3010
skladem
1 390 Kč
| Příkon/výkon: | 3000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Barva: | Černá |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 150 PKT
Doprava zdarma
skladem
6 689 Kč
| Celkový objem: | 150 l |
| Energetická třída: | D |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKU 100 SKSM
Doprava zdarma
skladem
8 288 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOM 30 PKT
Doprava zdarma
skladem
4 711 Kč
| Celkový objem: | 30 l |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 80 SHSM
Doprava zdarma
skladem
7 987 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Energetická třída: | B |
Elektrický ohřívač vody
Mora BTOM 5 P
Doprava zdarma
skladem
4 377 Kč
| Celkový objem: | 5 l |
| Umístění: | Pod dřez |
| Energetická třída: | A |
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 10 N
Doprava zdarma
skladem
4 055 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | A |
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 10 P
Doprava zdarma
skladem
4 055 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Umístění: | Pod umyvadlem |
| Energetická třída: | A |
Olejový radiátor
ECG OR 2090
skladem
2 390 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
Elektrický ohřívač vody
Mora BTOM 10 P
Doprava zdarma
skladem
3 529 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Umístění: | Pod dřez |
| Energetická třída: | A |
Teplovzdušný ventilátor
G3Ferrari G60001
skladem
670 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Barva: | Bílá |
Elektrický ohřívač vody
Mora TOM 5 N
Doprava zdarma
skladem
3 719 Kč
| Celkový objem: | 6.2 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | A |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMK 80 SK
Doprava zdarma
skladem
7 889 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 120 SHSM
Doprava zdarma
skladem
9 289 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Energetická třída: | C |
Elektrický ohřívač vody
Mora EOMKS 100 SHSM
Doprava zdarma
skladem
8 589 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | C |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
