VODA, PLYN, TOPENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii VODA, PLYN, TOPENÍ
| 1 |
|
DZD Dražice OKC 200 |
ihned k expedici
|
11 781 Kč | |
| 2 |
|
Thermex IF 80 SMART |
ihned k expedici
|
7 990 Kč | |
| 3 |
|
DZD Dražice OKCE 50 |
ihned k expedici
|
5 890 Kč |
Celkem 368 produktů
Stropní ventilátor se světlem
Taurus FRESKO 5B
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 999 Kč
| Průměr vrtule: | 120 cm |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
| Příkon/výkon: | 70 W |
Elektrický ohřívač vody
Pyramis ELO 40 HORIZONTAL LEFT
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 500 Kč
| Celkový objem: | 40 l |
| Umístění: | Horizontální |
| Energetická třída: | D |
Stojanový ventilátor
G3Ferrari G50031 ESPERO
ihned k expedici
929 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Odvlhčovač vzduchu
Concept OV2220 Perfect Air Smart
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 999 Kč
| Příkon/výkon: | 370 W |
| Barva: | Bílá |
Elektrický ohřívač vody
Pyramis ELO 60 HORIZONTAL RIGHT
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 950 Kč
| Celkový objem: | 60 l |
| Umístění: | Horizontální |
| Energetická třída: | D |
Kombinovaný ohřívač vody
Pyramis ELBO 80 HORIZONTAL LEFT
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
6 190 Kč
| Celkový objem: | 80 l |
| Umístění: | Horizontální |
| Energetická třída: | D |
Elektrický ohřívač vody
Electrolux EWH GLD 100 EEC
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 990 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | C |
Odvlhčovač vzduchu
Concept OV1110 Perfect Air, černý
ihned k expedici
1 199 Kč
| Určeno pro prostor: | 15 m2 |
| Objem nádrže: | 600 ml |
Kombinovaný ohřívač vody
Pyramis ELBO 100 HORIZONTAL LEFT
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
6 750 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Umístění: | Horizontální |
| Energetická třída: | D |
Sloupový ventilátor
Clatronic TVL3546
Akce
ihned k expedici
1 059 Kč
| Barva: | Bílá |
| Příkon/výkon: | 50 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Kombinovaný ohřívač vody
DZD Dražice OKC 125/1m2
Záruka 5 let
ihned k expedici
11 790 Kč
| Celkový objem: | 95 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | C |
Kombinovaný ohřívač vody
Pyramis ELBK 120L Levý
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
7 600 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | C |
Kombinovaný ohřívač vody
Pyramis ELBO 60 HORIZONTAL LEFT
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
5 890 Kč
| Celkový objem: | 60 l |
| Umístění: | Horizontální |
| Energetická třída: | D |
Elektrický ohřívač vody
Thermex HIT PRO 15 O
ihned k expedici
4 099 Kč
| Celkový objem: | 15 l |
| Umístění: | Nad dřez |
| Energetická třída: | B |
Elektrický ohřívač vody
Pyramis ELO 100 HORIZONTAL RIGHT
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
5 700 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Umístění: | Horizontální |
| Energetická třída: | E |
Stojanový ventilátor
Rowenta VU4210F0
ihned k expedici
1 632 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Příkon/výkon: | 60 W |
Elektrický ohřívač vody
Pyramis ELK 100L
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
5 700 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | D |
Elektrický ohřívač vody
Pyramis ELO 60 HORIZONTAL LEFT
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 950 Kč
| Celkový objem: | 60 l |
| Umístění: | Horizontální |
| Energetická třída: | D |
Stolní ventilátor
Punex PFT1030
ihned k expedici
298 Kč
| Průměr vrtule: | 30 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Elektrický ohřívač vody
Pyramis ELK 120L
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
6 100 Kč
| Celkový objem: | 120 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | D |
Mobilní klimatizace
Clatronic CL3672
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 950 Kč
| Max. výkon chlazení: | 8000 Btu/h |
| Doporučený prostor: | 40 m3 |
| Energetická třída: | A |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
