Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber INKA PLUS HCS BK A70 |
skladem
|
7 605 Kč | |
| 2 |
|
Faber Heaven 2.0 X A90 RB bez motoru |
skladem
|
22 437 Kč | |
| 3 |
|
Faber 2740 PB SRM W A60 |
skladem
|
3 708 Kč |
Celkem 484 produktů
Komínový odsavač par
Faber STILO COMFORT BK MATT A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 782 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BLIX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHIRE BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 161 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHY-S WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 161 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Vestavný odsavač par
Concept OPI7060bc BLACK
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
9 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 635 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Mora OO 963 X
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 694 m3/h |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 82F LT K
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 79.8 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/hod. |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA SMART X A90 305.0554.580
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 360 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica JOY WHIX/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica APLOMB BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 680 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica JOY BLIX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica APLOMB WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 680 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux 700 SENSE Hob2Hood LFG516X
Doprava zdarma
skladem
9 890 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 54 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG AM/X A90
Doprava zdarma
skladem
9 882 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN LX/BL MAT/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 801 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STEELMAX EV8 WH/X A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 660 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux EFF60560OX
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/hod. |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
