Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber TWEET EV8 BK A55 |
skladem
|
11 358 Kč | |
| 2 |
|
Faber INKA LUX SMART EV8 X A52 |
skladem
|
6 870 Kč | |
| 3 |
|
Faber HEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90 |
skladem
|
38 988 Kč |
Celkem 484 produktů
Komínový odsavač par
Faber TWEET EV8 WH A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 547 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO COMFORT BK MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 547 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LOL BL/A/90 MOON EDITION
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 511 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Electrolux Intuit EFC226V
Doprava zdarma
skladem
11 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Smetanová |
Komínový odsavač par
Faber RANCH ANGOLO WH A100 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 484 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica LEVER IX/A/56
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 421 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 56 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber TWEET EV8 BK A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 358 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CVMA90W
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA COMFORT EG6 X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 259 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 540 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STRIPE LUX IX/ A/ 90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 241 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 757 m3/hod. |
Komínový odsavač par
Amica KH 17228 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Počet stupňů výkonu: | 4 |
Komínový odsavač par
Elica LESSENZA WH/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 061 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LESSENZA BL/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 061 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica JOY WHIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica JOY S40 BLIX/ A/ 90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LOL BL/A/60 MOON EDITION
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BL MAT/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 790 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA TOUCH NG AM/X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 782 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
