Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber STILO COMFORT ISOLA BK MATT A90 |
skladem
|
22 158 Kč | |
| 2 |
|
Faber VRT BK A60 |
skladem
|
6 543 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA LUX 3.0 X A52 |
skladem
|
11 547 Kč |
Celkem 484 produktů
Komínový odsavač par
Faber TWEET EG8 BK A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
12 321 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA COMFORT EG6 X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 222 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 540 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 142 90x90 cm
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BL MAT/A/90 GFB
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 890 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LESSENZA BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 871 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica HIDDEN 2.0 IX/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 691 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN PLUS IXGL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 691 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Komínový odsavač par
Amica KH 17218 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 469 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BLIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 590 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO COMFORT WH MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 547 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 X A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 547 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
