Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber 741 PB X A50 |
skladem
|
2 997 Kč | |
| 2 |
|
Faber TWEET EG8 BK A80 |
ihned k expedici
|
12 321 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA PLUS HCS X A52 (305.0602.049) |
skladem
|
6 948 Kč |
Celkem 506 produktů
Ostrůvkový odsavač par
Faber STILO COMFORT ISOLA WH MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 158 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber CYLINDRA ISOLA EV8 X A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 996 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 37 cm |
| Výkon odsávání: | 570 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 146 - 90 cm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 850 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ACUTA BL/F/100
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 591 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 625 m3/hod. |
Ostrůvkový odsavač par
Elica GALAXY_ISLAND BL IX/A/90x45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 591 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 647 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ACUTA IX/F/100
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 591 Kč
| Energetická třída: | A |
| Barva: | Nerezová |
| Hlučnost: | 65 dB |
Ostrůvkový odsavač par
Faber STILO COMFORT ISOLA X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
20 214 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO GLASS SMART ISOLA X/BK A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
19 926 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica REEF A ISLAND IX/A/90X60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
19 521 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica IKONA BL MAT/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
19 341 Kč
| Energetická třída: | A |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 PREMIUM BK MATT A52 KL (305.0658.608)
Doprava zdarma
skladem
19 251 Kč
Ostrůvkový odsavač par
Elica EASY UX IX/F/50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica EASY UX WH/F/50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 PREMIUM X KL A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 873 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 720 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica TUBE PRO ISLAND WH/A/43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 621 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica TUBE PRO ISLAND MAT BL/ A/ 43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 621 Kč
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
| Barva: | Černá |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište