Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber 741 PLUS PB X A60 |
skladem
|
3 231 Kč | |
| 2 |
|
Faber 741 PLUS PB W A50 |
skladem
|
2 583 Kč | |
| 3 |
|
Faber 741 PB X A50 |
skladem
|
2 997 Kč |
Celkem 486 produktů
Stropní odsavač par
Elica CLOUD SEVEN IX/F/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
26 541 Kč
| Energetická třída: | - |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 570 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica CLOUD SEVEN IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
26 541 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica JOY ISLAND WHIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
25 101 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica ADELE IS BLIX/A/90 X 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
24 690 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit KFVB19K
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
23 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 89.8 cm |
| Barva: | Černá |
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8 WH MATT KL A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
23 589 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica PLAT BL/F/80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
23 391 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA AIR X/BK KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
23 103 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8P WH MATT A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 626 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8 BK MATT KL A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 626 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 36.5 cm |
| Výkon odsávání: | 635 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber Heaven 2.0 X A90 RB bez motoru
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 437 Kč
| Energetická třída: | - |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | - |
Ostrůvkový odsavač par
Faber STILO COMFORT ISOLA BK MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 158 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber STILO COMFORT ISOLA WH MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 158 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 146 - 90 cm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 850 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ACUTA BL/F/100
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 591 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 625 m3/hod. |
Ostrůvkový odsavač par
Elica GALAXY_ISLAND BL IX/A/90x45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 591 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 647 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber MODULAR BK MATT F60 (335.0706.645)
Doprava zdarma
ihned k expedici
21 411 Kč
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
