Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 631 W |
skladem
|
1 937 Kč | |
| 2 |
|
Elica ERA GR/A/52 |
skladem
|
2 691 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WHVP 62F LT SK |
ihned k expedici
|
8 290 Kč |
Celkem 486 produktů
Komínový odsavač par
Candy CTS6CEX + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 499 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Electrolux LFP616X
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 790 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HCV61X
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN IX/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 741 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.4 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 26 IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 561 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 581 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber VRT BK A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 543 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG ECO BK A90 315.0751.364
Doprava zdarma
skladem
6 480 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 65F LM K
Doprava zdarma
skladem
6 393 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 375 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TONDA IX/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 291 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Hoover HBVS985TX
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 541 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OK 697 GX
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá/stříbrná |
Komínový odsavač par
Mora OV 686 GW
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OV 686 GBX
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber RANCH WH A60 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 950 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
