Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber HEAVEN DUAL LIGHT G/WH FLAT KL A90 |
skladem
|
40 941 Kč | |
| 2 |
|
NT AIR KA 142 90x90 cm |
ihned k expedici
|
11 999 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 640 W |
skladem
|
2 490 Kč |
Celkem 484 produktů
Komínový odsavač par
Elica SHEEN-S BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHEEN-S WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 441 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STEELMAX EV8BK/XA80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 320 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STRIPE LUX IX/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 261 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 757 m3/hod. |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA SMART X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 243 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 360 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber MAXIMA TOUCH NG AM/X A60
Doprava zdarma
skladem
9 243 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA TOUCH NG BK A60
Doprava zdarma
skladem
9 243 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 35 GRIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 171 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 645 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK5860bc
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
8 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Elica WISE BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHIRE WH/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica WISE WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica EMERALD WH/A/60 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHIRE BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Electrolux Intuit EFC226R
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO COMFORT WH MATT A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 982 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica CORALINE WH/A/60 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 901 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
