Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber TWEET EV8 BK A55 |
skladem
|
11 358 Kč | |
| 2 |
|
Faber INKA LUX SMART EV8 X A52 |
skladem
|
6 870 Kč | |
| 3 |
|
Faber Heaven 2.0 X A90 RB bez motoru |
skladem
|
22 437 Kč |
Celkem 486 produktů
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART HCS X A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52.2 cm |
| Výkon odsávání: | 390 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SPOT NG H6 IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica CIRCUS IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 384 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA S IX/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 428 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD GR/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA HIP NG AM/X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje BHP923E13X
Doprava zdarma
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 647 m3/h |
Vestavný odsavač par
Gorenje BHI633EX
Doprava zdarma
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 660 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STILL BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LIXA BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG ECO BK A60 315.0751.363
Doprava zdarma
skladem
5 510 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP416X
skladem
4 299 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Šedá |
Komínový odsavač par
Amica KH 17021 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHCN 64 F LM X/1
Doprava zdarma
skladem
5 605 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica FLAT GLASS IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 661 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART HCS X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 769 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70.2 cm |
| Výkon odsávání: | 390 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LIXA WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 790 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STILL WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 790 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 841 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
