Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber STILO COMFORT ISOLA BK MATT A90 |
skladem
|
22 158 Kč | |
| 2 |
|
Faber INKA LUX SMART EV8 X A52 |
skladem
|
6 870 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA PLUS HCS BK A70 |
skladem
|
7 605 Kč |
Celkem 506 produktů
Komínový odsavač par
Elica MISSY PB IX/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 131 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP326FB
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 410 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HCT6700X
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 750 G SD
skladem
4 290 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
| Barva: | Champagne |
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART HC X A52
Záruka 5 let
skladem
4 338 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 390 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje BHP623E13X
skladem
4 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 639 m3/h |
Komínový odsavač par
Gorenje WHI629EB
skladem
4 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 491 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/WH/A/60
Záruka 5 let
skladem
4 491 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Concept OPI4060bc
Záruka 3 roky
skladem
4 599 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 410 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART HC X A70
skladem
4 626 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 390 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA S IX/A/52
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 761 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 428 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HGM91X
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 485 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery DGB3523S
ihned k expedici
4 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 330 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber FLEXA LUX GLASS NG BK A60
Záruka 5 let
skladem
4 941 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA LUX GLASS NG W A60
Záruka 5 let
skladem
4 941 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište