Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber STILO COMFORT ISOLA BK MATT A90 |
skladem
|
22 158 Kč | |
| 2 |
|
Faber TWEET EV8 WH A55 |
skladem
|
11 547 Kč | |
| 3 |
|
Faber STILO GLASS SMART ISOLA X/BK A90 |
skladem
|
19 926 Kč |
Celkem 486 produktů
Vestavný odsavač par
Elica ERA C WH/A/72
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Vestavný odsavač par
Concept OPI3060
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
3 799 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 517 m3/h |
Vestavný odsavač par
Concept OPI3060bc
Záruka 3 roky
skladem
3 799 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 517 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/90
Záruka 5 let
skladem
3 861 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Klasický odsavač par
Faber 2740 PLUS PB X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
3 915 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C BL/A/72
Záruka 5 let
skladem
3 951 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 611 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 639 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 911 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 647 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 NB
ihned k expedici
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 WH
ihned k expedici
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Mora OI 665 B
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Vestavný odsavač par
Mora OI 665 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje BHP62CLI
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK2760ss
Záruka 3 roky
skladem
3 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 524 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY BL/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 131 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY PB IX/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 131 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP326FW
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP326FB
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 410 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HCT6700X
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Gorenje WHC623E16X
skladem
4 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 505 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
