Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber CYLINDRA ISOLA GLOSS PLUS EV8 WH A37 |
skladem
|
27 891 Kč | |
| 2 |
|
Faber DAISY PLUS BK A80 |
skladem
|
13 995 Kč | |
| 3 |
|
Faber HEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90 |
skladem
|
38 988 Kč |
Celkem 506 produktů
Klasický odsavač par
Mora OP 642 X
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Gorenje WHC929E4X
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Klasický odsavač par
Whirlpool WCN 65 FLX
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Candy CPY5MBG
ihned k expedici
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 198 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje TH62E4X
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK3590ss
Záruka 3 roky
skladem
3 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 537 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber VALUE PB X A60
Záruka 5 let
skladem
3 520 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 5390/1 IX
skladem
3 590 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP326S
skladem
3 590 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica BERLIN AN/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 591 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica BERLIN CR/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 591 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C BL/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 591 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK5260bc
Záruka 3 roky
skladem
3 599 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 340 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3660
Záruka 3 roky
skladem
3 599 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 384 m3/h |
Vestavný odsavač par
Candy CBG 640/2X
ihned k expedici
3 690 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OV 648 GBX
skladem
3 690 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 430 m3/h |
Klasický odsavač par
Faber 2740 PB SRM W A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
3 708 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA HIP NG AM/X A60
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA HIP NG BK A50
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište