Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber HEAVEN DUAL LIGHT G/WH FLAT KL A90 |
skladem
|
40 941 Kč | |
| 2 |
|
Faber 2740 PB SRM W A60 |
skladem
|
3 708 Kč | |
| 3 |
|
Faber DAISY PLUS BK A80 |
skladem
|
13 995 Kč |
Celkem 486 produktů
Klasický odsavač par
Mora OP 640 X
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Mora OP 642 W
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Komínový odsavač par
Mora OK 643 X
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CCC 60BA/1 + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 423 m3/h |
Klasický odsavač par
Candy CSD76MX
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Faber 741 PB X A50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
2 997 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Concept OPP 2060
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Concept OPK3560bc
Záruka 3 roky
skladem
2 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 537 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY BL/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY PB IX/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA BL/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 141 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA GR/A/72
Záruka 5 let
skladem
3 141 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Klasický odsavač par
Faber 741 PLUS PB X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
3 231 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Elica KREA ST IX F/ 90
Záruka 5 let
skladem
3 231 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 272 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 5390/1 IX
skladem
3 238 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/90
Záruka 5 let
skladem
3 321 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Whirlpool WCN 65 FLX
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 389 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
