Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber VALUE PB X A60 |
skladem
|
3 520 Kč | |
| 2 |
|
Faber 741 PLUS PB W A60 |
skladem
|
2 691 Kč | |
| 3 |
|
Faber CYLINDRA ISOLA EV8 X A37 |
skladem
|
21 996 Kč |
Celkem 506 produktů
Výsuvný odsavač par
ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/50
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | Cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/50
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica KREA ST IX F/ 60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX BL/ A/ 60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA GR/A/52
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 220 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX BL/A/50
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Klasický odsavač par
Elica KREA GFA WH/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Klasický odsavač par
Concept OPP2060bc
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Vestavný odsavač par
Faber Inka Smart C LG A52
Záruka 5 let
skladem
2 750 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 335 m3/h |
Klasický odsavač par
Electrolux LFU215X
Doprava zdarma
skladem
2 790 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP226S
ihned k expedici
2 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 PLUS BL/A/60
Záruka 5 let
skladem
2 961 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 400 m3/h |
Klasický odsavač par
Mora OP 640 X
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Mora OP 642 W
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Komínový odsavač par
Mora OK 643 W
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OK 643 X
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Vestavný odsavač par
Mora OI 661 X
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 53.4 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Klasický odsavač par
Candy CSD76MX
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT 625/2X/1 + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 332 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište