Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber 741 PLUS PB X A60 |
skladem
|
3 231 Kč | |
| 2 |
|
Faber 741 PLUS PB W A50 |
skladem
|
2 583 Kč | |
| 3 |
|
Faber FLEXA HIP NG AM/X A60 |
skladem
|
3 771 Kč |
Celkem 506 produktů
Klasický odsavač par
Elica VERVE IX/F/60
Záruka 5 let
skladem
1 791 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Elica VERVE IX/F/50
Záruka 5 let
skladem
1 791 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 205 m3/h |
Klasický odsavač par
Concept OPP 1260SS
skladem
1 799 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Concept OPP1260wh
skladem
1 799 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Bílá |
Klasický odsavač par
Concept OPP1260bc
skladem
1 799 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
Klasický odsavač par
Mora OP 630 X
skladem
1 890 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Mora OP 630 W
ihned k expedici
1 890 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Klasický odsavač par
Mora OP 530 X
skladem
1 890 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Klasický odsavač par
Elica VERVE LUX IX/ F/ 60
Záruka 5 let
skladem
1 971 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Mora OP 632 X
skladem
1 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 651 W
skladem
1 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 651 X
ihned k expedici
1 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Candy CBG625/1X/4U
ihned k expedici
1 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 218 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT 625/2W + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
1 599 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 332 m3/h |
Komínový dsavač par
Mora OK 623 X
skladem
2 073 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište