Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 640 S |
skladem
|
2 490 Kč | |
| 2 |
|
Mora OP 630 X |
skladem
|
1 748 Kč | |
| 3 |
|
Concept OPP2060bc |
skladem
|
2 699 Kč |
Celkem 486 produktů
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS WH A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 356 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 720 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 BK MATT A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 986 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Haier HATS9CBS4BWIFI
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
13 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Hlučnost: | 64 dB |
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS BK A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 995 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STONE WH/ A/ 33
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 031 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 33 cm |
| Výkon odsávání: | 625 m3/hod. |
Komínový odsavač par
Elica STONE IX/A/33
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 031 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 33 cm |
| Výkon odsávání: | 559 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica HIDDEN 2.0 IXGL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 391 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux LFV416K
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Černá |
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 SENSE Hob2Hood LFG719X
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 77 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS WH A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 958 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Haier HABT6CBS6XBSLC
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 762 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
