Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Candy CSD76MX |
ihned k expedici
|
2 990 Kč | |
| 2 |
|
Elica BOX IN LX/IX/A/60 |
skladem
|
7 551 Kč | |
| 3 |
|
Elica VERVE LUX IX/ F/ 60 |
skladem
|
1 971 Kč |
Celkem 506 produktů
Komínový odsavač par
Electrolux EFF90560OX
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 89.8 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 142 90x90 cm
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA COMFORT EG6 X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 222 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 540 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber TWEET EG8 BK A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
12 321 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 402 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber TWEET EV8 WH A80
Doprava zdarma
skladem
12 501 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber LUX 3.0 EVO BK MATT A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 528 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 WH MATT A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 528 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 590 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN PLUS IXGL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 591 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber BEAT DG MATT F45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 969 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 135 - 90 cm
ihned k expedici
1 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS BK A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 996 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica JUNO IX/ F/ 50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 221 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Vestavný odsavač par
Bosch DHL575C
Doprava zdarma
skladem
13 275 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 SENSE Hob2Hood LFG716X
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 54 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište