Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 640 X |
skladem
|
2 990 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool AKR 749/1 NB |
ihned k expedici
|
3 990 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 540 W |
skladem
|
2 490 Kč |
Celkem 484 produktů
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX SMART EV8 X A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 870 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 28.6 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Whirlpool WCT3 63F LTX
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 899 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 51.4 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD BL MAT/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 921 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HCS X A52 (305.0602.049)
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 948 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52.2 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HCS BK A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
6 948 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Faber STRIP SMART PB BK A90/3
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 975 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 400 m3/h |
Komínový odsavač
NT AIR KA 101 - 60 cm
ihned k expedici
999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CDG6CBP8BWIFI
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
6 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 638 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD GR/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 011 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL ANBR/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 011 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL CRBR/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 011 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber RANCH WH A90 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 110 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX SMART EV8 X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 190 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit LFT426X
Doprava zdarma
skladem
7 190 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 35 GRIX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
7 191 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Komínový odsavač par
Faber VRT BK A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 317 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
