Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber INKA PLUS HCS BK A70 |
skladem
|
7 605 Kč | |
| 2 |
|
Faber Heaven 2.0 X A90 RB bez motoru |
skladem
|
22 437 Kč | |
| 3 |
|
Faber 2740 PB SRM W A60 |
skladem
|
3 708 Kč |
Celkem 484 produktů
Výsuvný odsavač par
Gorenje BHP923E13X
Doprava zdarma
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 647 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OK 643 X
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 5390/1 IX
skladem
3 238 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 750 G SD
skladem
3 586 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 65F LM K
Doprava zdarma
skladem
6 393 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 375 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C WH/A/72
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY BL/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 131 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN IX/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 741 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.4 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY PB IX/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje TH62E4X
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica HAIKU ISLAND BL/A/32
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
33 201 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 32 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica IKONA BL MAT/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
19 341 Kč
| Energetická třída: | A |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX SMART EV8 X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 190 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Výsuvný odsavač par
ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/50
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ADELE BLIX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3150bc
skladem
2 399 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 49.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560wh WHITE
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STONE IX/A/33
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 031 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 33 cm |
| Výkon odsávání: | 559 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 692 XGB
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 350 m3/hod. |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
