Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber STILO COMFORT ISOLA BK MATT A90 |
skladem
|
22 158 Kč | |
| 2 |
|
Faber VRT BK A60 |
skladem
|
6 543 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA LUX 3.0 X A52 |
skladem
|
11 547 Kč |
Celkem 484 produktů
Klasický odsavač par
Mora OP 640 S
skladem
2 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Klasický odsavač par
Mora OP 642 W
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Klasický odsavač par
Elica VERVE WH/F/60
Záruka 5 let
skladem
1 521 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Klasický odsavač par
Elica VERVE WH/F/50
Záruka 5 let
skladem
1 521 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Bílá |
Komínový odsavač par
Gorenje WHC623E16X
skladem
4 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 505 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 611 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 639 m3/h |
Klasický odsavač par
Concept OPP2060bc
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Vestavný odsavač par
Elica ERA BL/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Klasický odsavač par
Mora OP 540 X
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD BL MAT/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 921 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Klasický odsavač par
Concept OPP 2060
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Mora OP 530 X
skladem
1 748 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN LX/IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 181 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica CIAK 2.0 GR/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 031 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 225 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica LANE IX/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 731 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Klasický odsavač par
Concept OPP1360wh
skladem
1 499 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14LUX GRIX/A/60
Záruka 5 let
skladem
2 421 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 PLUS BL/A/60
Záruka 5 let
skladem
2 961 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 400 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica LANE WH/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 731 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP326S
skladem
3 590 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
