Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber VALUE PB X A60 |
skladem
|
3 520 Kč | |
| 2 |
|
Faber 741 PLUS PB W A60 |
skladem
|
2 691 Kč | |
| 3 |
|
Faber CYLINDRA ISOLA EV8 X A37 |
skladem
|
21 996 Kč |
Celkem 506 produktů
Komínový odsavač par
Hoover HCT6700X
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Amica KH 17021 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Amica KH 17218 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 469 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CVMA90W
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HHP67000LX
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 SENSE Hob2Hood LFG716X
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 54 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery DGB3523S
ihned k expedici
4 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 330 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT625/2W/1
ihned k expedici
1 690 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 332 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR CH 109 - 90 cm
ihned k expedici
999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 410 m3/h |
Komínový odsavač
NT AIR KA 101 - 60 cm
ihned k expedici
999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Deskový odsavač
NT AIR KA 8210
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 850 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HVE93X
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 860 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HGM91X
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 485 m3/h |
Komínový odsavač par
Amica KH 17228 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Počet stupňů výkonu: | 4 |
Komínový odsavač par
Hoover HCV61X
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Komínový odsavač par
Hotpoint Ariston HD 9 WH (rozbaleno)
ihned k expedici
500 Kč
| Energetická třída: | G |
Výsuvný odsavač par
Electrolux LFP616X
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 790 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Haier HABT6CBS6XBSLC
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 762 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište